0

Inga produkter i varukorgen.

Hem

Vi jobbar på Majblomman

Har du frågor om ekonomiskt stöd? Maila info@majblomman.se.

Ali Reza Yakhdani
Lokal verksamhetsutvecklare Malmö
ali.yakhdani@majblomman.se

Amelia Triana
Verksamhetsutvecklare

amelia.triana@majblomman.se

Anna Holst
Lokal verksamhetsutvecklare Stockholms län
anna.holst@majblomman.se

Anna Larsson
Produkt- och logistikansvarig
anna.larsson@majblomman.se

Christina Holden
Marknadsansvarig
christina.holden@majblomman.se

Egzona Gerbeshi
Lokal verksamhetsutvecklare Malmö
egzona.gerbeshi@majblomman.se

Fredrik Thelander
Insamlingsansvarig nationellt
fredrik.thelander@majblomman.se

Lillemor Emring
Central administration ekonomiskt stöd Stockholm, Malmö, Helsingborg och skyddad identitet
bidrag@majblomman.se

Liv Landell Major
Press och Public Affairs
liv.landell@majblomman.se

Moktar Sebbaha
Verksamhetsutvecklare
volontärorganisation
moktar.sebbaha@majblomman.se

Olle Huldén
Ekonomichef
olle.hulden@majblomman.se

Ottilia Carlsson
Administratör
ottilia.carlsson@majblomman.se

Viktor Dahlgren
Kommunikatör
viktor.dahlgren@majblomman.se

Yvonne Persson 
Chef Majblommans volontärorganisation
yvonne.persson@majblomman.se

Åse Ahlström
Art Director
ase.ahlstrom@majblomman.se

Åse Henell
Generalsekreterare
ase.henell@majblomman.se