0

Du har inga produkter i varukorgen.

Hem

Vi jobbar på Majblomman

Amelia Triana
Verksamhetsutvecklare
amelia.triana@majblomman.se
0765 69 91 33

Anna Holst
Lokal verksamhetsutvecklare Stockholms län
anna.holst@majblomman.se
0723 16 40 14

Julia Rex
Kommunikatör / Copywriter
julia.rex@majblomman.se
0704 24 96 10

Lillemor Emring
Central administration ekonomiskt stöd Stockholm, Malmö och skyddad identitet
bidrag@majblomman.se
0720 23 38 90

Liv Landell Major
Press och Public Affairs
liv.landell@majblomman.se
031 60 68 97 / 0708 74 27 13

Maria Ramsden
Lokal verksamhetsutvecklare Malmö
maria.ramsden@majblomman.se
0708 18 85 16

Moktar Sebbaha
Administratör
moktar.sebbaha@majblomman.se
031 60 68 90

Olle Huldén
Ekonomichef
olle.hulden@majblomman.se
031 60 68 92

Simon Nilsson
Verksamhetsutvecklare
simon.nilsson@majblomman.se
0736 92 38 91

Tove Lindahl Greve
Generalsekreterare
tove.lindahl.greve@majblomman.se

Yvonne Persson 
Utvecklingsledare
yvonne.persson@majblomman.se
031 60 68 93 /  0707 55 27 47

Åse Ahlström
Kommunikatör / Art Director
ase.ahlstrom@majblomman.se
0704 24 96 11