0

Inga produkter i varukorgen.

Hem

Kontakta oss

Mejl: info@majblomman.se

Telefon: 031-60 68 90. Telefonväxeln är öppen måndag, tisdag, torsdag kl 13-16.

Postadress: Majblommans Riksförbund, Kungsgatan 28, 411 19 Göteborg.

Vi jobbar på Majblommans Riksförbund

Ali Reza Yakhdani
Lokal verksamhetsutvecklare
Malmö
ali.yakhdani@majblomman.se
Amelia Triana
Verksamhetsutvecklare
Norr
amelia.triana@majblomman.se
Anna Holst
Lokal verksamhetsutvecklare
Stockholms län
anna.holst@majblomman.se
Anna Larsson
Produkt- och logistikansvarig
anna.larsson@majblomman.se
Christina Holden
Marknadsansvarig
christina.holden@majblomman.se
Corinne Nicklasson
Insamlingskommunikatör
corinne.nicklasson@majblomman.se
Elin Wåhlström
Administratör
elin.wahlstrom@majblomman.se
Fanny Sandqvist
Insamlingskommunikatör
fanny.sandqvist@majblomman.se
Fredrik Thelander
Insamlingsansvarig nationellt
fredrik.thelander@majblomman.se
Lisa Gustavsson
Kommunikatör
lisa.gustavsson@majblomman.se
Liv Landell Major
Press och Public Affairs
liv.landell@majblomman.se
Moktar Sebbaha
Verksamhetsutvecklare
volontärorganisation
moktar.sebbaha@majblomman.se
Niklas Masuch
Digital affärsutvecklare
niklas.masuch@majblomman.se

Olle Huldén
Ekonomichef
olle.hulden@majblomman.se
Shohreh Zare
Kommunikatör
(föräldraledig)
Tina Smedgård Alard
Utvecklingsledare ekonomiskt stöd
tina.smedgard.alard@majblomman.se

Yvonne Persson 
Chef volontärorganisation
yvonne.persson@majblomman.se
Åse Ahlström
Art Director
ase.ahlstrom@majblomman.se
Åse Henell
Generalsekreterare
ase.henell@majblomman.se