0

Inga produkter i varukorgen.

Hem

Vi arbetar på Riksförbund

Ali Reza Yakhdani
Verksamhetsutvecklare Skåne
ali.yakhdani@majblomman.se
Amelia Triana
Verksamhetsutvecklare
Norr
amelia.triana@majblomman.se
Anna Holst
Verksamhetsutvecklare Stockholms län
anna.holst@majblomman.se
Anna Larsson
Produkt- och logistikansvarig
anna.larsson@majblomman.se
Christina Holden
Ansvarig företag och filantropi
christina.holden@majblomman.se
Elin Wåhlström
Verksamhetsstöd
elin.wahlstrom@majblomman.se
Fanny Sandqvist
Insamlingskoordinator
fanny.sandqvist@majblomman.se
Fredrik Thelander
Insamlingsansvarig nationellt
fredrik.thelander@majblomman.se
Lisa Gustavsson
Kommunikatör
lisa.gustavsson@majblomman.se
Liv Landell Major
Press och Public Affairs
liv.landell@majblomman.se
Moktar Sebbaha
Verksamhetsutvecklare
volontärorganisation
moktar.sebbaha@majblomman.se
Niklas Masuch
Digital affärsutvecklare
niklas.masuch@majblomman.se

Shohreh Zare
Kommunikatör
(föräldraledig)

Tina Smedgård Alard
Utvecklingsledare ekonomiskt stöd
tina.smedgard.alard@majblomman.se

Åse Henell
Generalsekreterare
ase.henell@majblomman.se